Mercedes-Benz

Nowy Sprinter.

100% dla Ciebie.

Nowatorski, wydajny i niezawodny.

Nowy Sprinter jest tak uniwersalny, że z pewnością znajdą Państwo odpowiedni wariant do swoich potrzeb transportowych . Do tego prezentuje się tak dobrze, że będzie pozytywnie przyciągał uwagę. 

Liczne warianty pojazdu i elementy wyposażenia umożliwiają skonfigurowanie zarówno ekonomicznych modeli wejściowych – (na przykład z napędem na koła przednie) jak i dostosowanych do potrzeb furgonów, podwozi ze skrzynią ładunkową czy tourerów z reprezentacyjnie urządzoną przestrzenią pasażerską.

Atrakcyjny wizualnie i jeszcze atrakcyjniejszy w pracy.

Już sam wygląd czyni Sprintera niezwykle atrakcyjnym samochodem. Jego design realizuje nowoczesną koncepcję stylistyczną Mercedes-Benz, zwaną "Sensual Purity". Także zaprojektowany na nowo kokpit wyróżnia się zarazem szlachetnym designem i najwyższą funkcjonalnością.

Sprinter ‒ do każdego zadania transportowego.

Czy według Państwa samochód dostawczy powinien być przede wszystkim praktyczny, czy komfortowy? 

Sprinter może spełnić oba oczekiwania – i jeszcze więcej: Furgon i Tourer oraz Podwozie do zabudowy i Podwozie ze skrzynią ładunkową, z kabiną pojedynczą bądź podwójną, stanowią podstawę dla imponującej różnorodności wariantów tego samochodu. 

Zwiększają ją cztery wersje silnikowe, wyposażenie dodatkowe, warianty układu jezdnego oraz rozwiązania branżowe oferowane przez producentów zabudów. 

Ekonomiczny, gdy trzeba

Nabywając Sprintera, wybierają Państwo pojazd, który od ponad 20 lat imponująco dowodzi swej ekonomiczności. 

Nowy Sprinter kontynuuje tę historię sukcesu, potwierdzając swą sprawdzoną jakość i niezawodność. 

Od samego początku zyskują też Państwo na jego ekonomiczności ‒ oferujemy atrakcyjną cenę wejściową na pojazdy z napędem na koła przednie oraz wiele możliwości konfiguracji, dzięki którym zamawiają Państwo dokładnie to, czego potrzebują.

Miejsce pracy dostosowane do potrzeb kierowcy.

Kokpit z doskonałą widocznością na wszystkie strony jest tak skonstruowany, aby maksymalnie uprzyjemniał kierowcy jego codzienną pracę. W tym celu oferta obejmuje pięć różnych foteli kierowcy do wyboru, spełniających różnorodne oczekiwania w zakresie komfortu.

Nowoczesny system obsługi urządzeń dodatkowych i nawigacji wyróżnia się między innymi możliwością integracji smartfona oraz obsługi opcjonalnych systemów multimedialnych za pomocą ekranu dotykowego i kierownicy wielofunkcyjnej. 

Dalsze kroki: