Mercedes-Benz

Oryginalne Części Mercedes-Benz.

Oryginalne Części Mercedes-Benz.

Stosując przy wymianie – czy to wskutek zużycia czy z innego powodu – Oryginalne Części Mercedes-Benz, zyskują Państwo znakomitą jakość, sprawdzone bezpieczeństwo i niezawodność. Są to bowiem części skonstruowane specjalnie do Państwa samochodu, dlatego są one doskonałą alternatywą, jeśli chodzi o właściwości jezdne, komfort i utrzymanie wartości pojazdu. Wysoka trwałość oraz rewelacyjny wręcz stosunek ceny do jakości sprawiają też, że Oryginalne Części Mercedes-Benz są bardzo ekonomiczne.

Oryginalny Filtr Kabinowy Mercedes-Benz: lepsze zdrowie dzięki czystemu powietrzu we wnętrzu auta.

Nareszcie czyste powietrze: Oryginalne Filtry Kabinowe Mercedes-Benz, posiadające warstwę nanowłóknową o bardzo drobnych porach, skutecznie chronią przed pyłkami roślinnymi i innym drobnym pyłem. Jest to szczególnie istotne dla alergików, dzieci i osób świadomie dbających o zdrowie. Mogą też Państwo swobodnie oddychać jadąc samochodem w upale i mrozie, filtr przeciwdziała bowiem osadzaniu się spalin i brudu ulicznego w układzie klimatyzacyjnym, przez co może on zawsze pracować z pełną wydajnością. Aby mieć zapewnione świeże powietrze – i zdrowo oddychać.
Oryginalne Filtry Kabinowe Mercedes-Benz to pierwsze i jak dotąd jedyne filtry kabinowe, zarejestrowane przez Europejskie Centrum Badań Alergii ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation).

Oryginalny Filtr Oleju Mercedes-Benz: wydłuża życie silnikowi.

Oryginalne Filtry Oleju Mercedes-Benz dzięki swojej dużej wydajności skutecznie usuwają zanieczyszczenia z obiegu olejowego. Przeciwdziała to uszkodzeniom w układzie wtrysku oraz w silniku Mercedesa. Wysoka jakość filtra powoduje jego długą żywotność. W rezultacie silnik może zawsze rozwijać swoja pełną moc – a stąd wynika dla Państwa niższe zużycie paliwa i mniejsze koszty serwisowania.

Oryginalny Filtr Powietrza Mercedes-Benz: Optymalna moc silnika przy małym zużyciu paliwa.

Doprowadzanie czystego powietrza do silnika sprawia, że pracuje on wydajnie i oszczędnie: Oryginalne Filtry Powietrza Mercedes-Benz łączą wysoką skuteczność filtrowania z dużą przepuszczalnością powietrzną. Pył i brud nie mają wtedy szansy dostać się do komory spalania. Silnik może wtedy imponować potężną mocą i niskim zużyciem paliwa. Nasz filtr powietrza cechuje się też znaczną pojemnością, co wydłuża okresy między wymianami. Z pożytkiem dla Państwa kieszeni oraz dla środowiska.

Oryginalne Okładziny Hamulcowe Mercedes-Benz: bezpieczniej dzięki krótszej drodze hamowania.

W niebezpiecznych sytuacjach na drodze ważne jest szybkie zatrzymanie pojazdu: Oryginalne Okładziny Hamulcowe Mercedes-Benz są optymalnie dopasowane do tarcz hamulcowych oraz do zainstalowanych w Państwa samochodzie systemów bezpieczeństwa takich jak ABS i ESP. Dzięki temu układ hamulcowy szybko reaguje na naciśnięcie pedału, a droga hamowania jest krótka. Okładziny wykonane są z dobrego materiału, przez co zużywają się w niewielkim stopniu. Dlatego mogą służyć przez bardzo długi czas, zanim trzeba je w końcu wymienić. A to się Państwu opłaci: mały koszt, duże bezpieczeństwo.

Oryginalne Tarcze Hamulcowe Mercedes-Benz: bo liczy się każdy metr.

W krytycznych chwilach liczy się każdy metr do zatrzymania pojazdu. Oryginalne Tarcze Hamulcowe Mercedes-Benz są skonstruowane specjalnie dla Państwa pojazdu. Sprawiają one, że siła hamowania jest duża, a droga hamowania krótka – bez konieczności długiego docierania i nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Dzięki temu elektroniczne systemy bezpieczeństwa takie jak ABS i ESP reagują zawsze niezawodnie i precyzyjnie. Za sprawą wysokiej jakości materiału oraz specjalnej ochrony antykorozyjnej Oryginalne Tarcze Hamulcowe Mercedes-Benz służą przez długi czas. Gdy zaś trzeba w końcu pojechać do warsztatu na wymianę, precyzyjnie wykonany kształt tarcz skraca cenny czas potrzebny na założenie nowych.

Oryginalne Amortyzatory Mercedes-Benz: zapewniony komfort jazdy nawet na zniszczonych drogach.

Wyśmienity komfort i bezpieczeństwo nawet na zniszczonych drogach: Oryginalne Amortyzatory Mercedes-Benz, wykonane z solidnych materiałów wysokiej jakości, łagodzą twarde uderzenia o nawierzchnię – na każdym kilometrze. Korzyść dla Państwa: długa żywotność amortyzatorów i stabilność kierunku jazdy. Unikają też Państwo ewentualnych kosztów związanych z oponami i układem jezdnym – nasze amortyzatory są do nich perfekcyjnie dopasowane. Dopasowane są również do niezawodnej współpracy z zainstalowanymi w Państwa aucie systemami bezpieczeństwa. Jednym słowem, jakość ze znakiem trójramiennej gwiazdy.

Oryginalne Wycieraczki Mercedes-Benz: zawsze dobra widoczność.

Zła widoczność przez szybę może łatwo doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji. Warto zaufać skuteczności, jaką cechują się Oryginalne Wycieraczki Mercedes-Benz. Wykonane są z dobranej mieszanki gumowej i solidnych tworzyw – rozjaśniają widok przez szybę przy każdej pogodzie. Przez długi czas. I jeszcze jedno: Oryginalne Wycieraczki Mercedes-Benz potrafią "mówić". Nowy, praktyczny wskaźnik zużycia pokazuje na pierwszy rzut oka, kiedy wycieraczkę trzeba wymienić. Większe bezpieczeństwo, mniejsze koszty.

Oryginalne Akumulatory Mercedes-Benz: niezawodne uruchamianie silnika.

Miło, gdy samochód uruchamia się sprawnie nawet w siarczystym mrozie: Oryginalne Akumulatory Mercedes-Benz bardzo ułatwiają rozruch zimnego silnika. Działają świetnie – i długo. Nasze oryginalne akumulatory nie dają też powodu do trosk poza sezonem zimowym, gdyż są absolutnie bezobsługowe. Ich zalety użytkowe redukują koszty utrzymania pojazdu do minimum. To się opłaca.

Oryginalne Reflektory Mercedes-Benz: innowacyjna technika oświetleniowa – optymalna widoczność.

Ograniczona widoczność po zmroku sprawia, że kierowca później dostrzega zagrożenia na drodze: mając Oryginalne Reflektory Mercedes-Benz widzą Państwo lepiej. Odznaczając się dużą siłą świecenia, lepiej oświetlają one drogę zarówno po prawej i lewej stronie, jak i w dal. Jednocześnie, dzięki zastosowaniu specjalnych soczewek projekcyjnych, kierowcy pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka są mniej oślepiani. Tylko Oryginalne Reflektory Mercedes-Benz wpasowują się perfekcyjnie w design Mercedesa. Ich ekonomiczną zaletą jest długa żywotność i niskie zużycie energii.

Oryginalne Elementy Karoserii Mercedes-Benz: aby po kraksie auto szybko odzyskało nieskazitelny wygląd.

Niech stłuczka szybko odejdzie w zapomnienie: Oryginalne Elementy Karoserii Mercedes-Benz zachęcają świetnym dopasowaniem i krótkim czasem montażu. Maska silnika, błotnik, zderzak – Oryginalne Elementy Karoserii Mercedes-Benz sprawiają, że Mercedes po kraksie odzyskuje swój wygląd z pierwszego dnia. Zapewnia to Państwu wysoką wartość odsprzedaży. Jeśli zaś zdecydują się Państwo nie oddawać swojego Mercedesa, to stara miłość nie zardzewieje dzięki skutecznej ochronie antykorozyjnej.

Oryginalne Szyby Przednie Mercedes-Benz: optymalne warunki do korzystania z systemów wspomagania.

Nie warto zadowalać się gorszą jakością. Oprócz najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa Oryginalne Szyby Przednie Mercedes-Benz, fachowo skalibrowane w autoryzowanym warsztacie Mercedes-Benz, zapewniają optymalne działanie rozlicznych systemów wspomagania Mercedes-Benz. Dzięki temu po wymianie szyby jazda staje się znów komfortowa i bezpieczna. Przy montażu szyby stosujemy specjalnie opracowany Oryginalny Klej do Szyb Przednich Mercedes-Benz, który odznacza się szybkim twardnieniem i dużą wytrzymałością skleiny. O szczególnej jakości naszych szyb przypomina nowa sygnatura z podpisami założycieli Mercedes-Benz.

Oryginalne Elementy Układu Jezdnego Mercedes-Benz: bezpieczeństwo w fabrycznym standardzie.

Stan układu jezdnego nie powinien być dziełem przypadku – lepiej postawić na bezpieczeństwo: Oryginalne Elementy Układu Jezdnego Mercedes-Benz są wytwarzane według równie wysokich standardów jakościowych, co seryjne części Mercedesów – na takich samych liniach produkcyjnych. Dzięki temu każda część jest w 100% identyczna i dopasowana kształtem – co skraca czas jej montażu i obniża Państwa koszty. Żeby mogli Państwo tym szybciej zasiąść ponownie za kółkiem. Wysoka jakość stosowanych materiałów zapewnia długą przyjemność jazdy, bez zbędnych zmartwień.