Mercedes-Benz

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz.

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz.

Pompa wody, alternator czy silnik – Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz to rozwiązanie ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Podlegają one równie wysokim rygorom jakościowym, jak nasze części nowe, i są przez nas zaopatrywane w taką samą gwarancję producenta.

Nadające się do regeneracji używane części są przez naszych ekspertów poddawane obróbce według surowych kryteriów wynikających z najnowszego stanu techniki. W rezultacie, jako oryginalne części regenerowane, znów spełniają one wysokie wymogi Mercedes-Benz co do niezawodności, bezpieczeństwa i trwałości.

Wynikają stąd korzyści i dla Państwa, i dla środowiska: Stosowanie Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz daje sporą oszczędność energii, surowców i pracy – a także związanych z nimi kosztów. Znacznie obniża się też emisja zanieczyszczeń. Korzyści są tak wielkie, że przy zakupie bądź montażu Części Regenerowanej Mercedes-Benz przyjmujemy w rozliczenie prawie wszystkie wyeksploatowane części. Ponadto zaś Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz są nawet o 50% korzystniejsze cenowo, niż odpowiednie części nowe. A wszystko to przy zachowaniu 100% jakości Mercedes-Benz.

Jako jeden z pierwszych producentów samochodów na świecie możemy pochwalić się ekologicznymi walorami naszych Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz na podstawie certyfikowanego bilansu ekologicznego.

Przegląd wszystkich Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz.

Oryginalne Części Regenerowane Mercedes-Benz dostępne są dla różnych elementów pojazdu. Autoryzowany przedstawiciel Mercedes-Benz wskaże, jakie części są dostępne do Państwa samochodu.

Aby zorientować się w asortymencie Oryginalnych Części Regenerowanych Mercedes-Benz dla poszczególnych typoszeregów, warto zajrzeć do naszego katalogu części regenerowanych.

Regenerowany Alternator Mercedes-Benz.

Alternator spełnia w pojeździe kluczową rolę w wytwarzaniu energii elektrycznej, tym samym zapewniając Państwu mobilność. Na Regenerowanym Alternatorze Mercedes-Benz mogą Państwo polegać. Został bowiem poddany przez naszych ekspertów starannej regeneracji i doprowadzony do najnowszego stanu technicznego. Tym samym spełnia on takie same surowe standardy jakościowe, co nowy alternator Mercedes-Benz – z gwarancją producenta. Jedynie kosztowo, z uwagi na zaoszczędzone zasoby naturalne, plasuje się znacznie poniżej nowego.

Regenerowany Rozrusznik Mercedes-Benz.

Rozrusznik, pomocnicze urządzenie do uruchamiania silników spalinowych, spełnia w pojeździe ważną rolę. Decydując się na Oryginalny Rozrusznik Mercedes-Benz otrzymają Państwo rozrusznik sprawdzony, poddany przez naszych specjalistów kompletnej regeneracji i doprowadzony do najnowszego poziomu technicznego. Spełnia on te same wysokie standardy jakościowe, co nowy rozrusznik Mercedes-Benz – za znacznie niższą cenę.

Regenerowany Silnik Mercedes-Benz.

Regenerowane Silniki Mercedes-Benz stanowią ekonomiczną alternatywę w przypadku, gdy konieczna jest wymiana silnika w Państwa aucie. Nasi eksperci regenerują używane silniki Mercedes-Benz według surowych standardów jakościowych i przywracają je technicznie do najnowszego poziomu technicznego. Części zużywające się, takie jak panewki łożysk, tłoki i tuleje, wymieniane są na nowe; wszystkie inne części poddawane są kontroli jakości i działania, a w razie potrzeby regenerowane, naprawiane bądź wymieniane. W chwili zamontowania w Państwa samochodzie Regenerowany Silnik Mercedes-Benz odpowiada stanem technicznym silnikowi fabrycznie nowemu z seryjnej produkcji, ze wszystkimi elementami domontowanymi. Otrzymują Państwo na niego taką samą gwarancję producenta, jak na silnik fabrycznie nowy. Natomiast jego cena jest znacznie korzystniejsza.

Regenerowana Skrzynia biegów Mercedes-Benz.

Regenerowana Skrzynia Biegów Mercedes-Benz jest nawet o 40% korzystniejsza cenowo, niż nowa skrzynia Mercedes-Benz – a cechuje się tym samym, wysokim poziomem jakościowym Mercedes-Benz. Udzielamy też na nią takiej samej gwarancji producenta.

W trakcie regeneracji nasi eksperci skrupulatnie sprawdzają wszystkie elementy, a części zużywające się wymieniają na Oryginalne Części Mercedes-Benz, doprowadzając regenerowaną skrzynię biegów do najnowszego poziomu technicznego. W chwili zamontowania w Państwa samochodzie będzie ona pod względem jakości odpowiadać nowej skrzyni biegów Mercedes-Benz.

Regenerowana Turbosprężarka Mercedes-Benz.

Regenerowana Turbosprężarka Mercedes-Benz to zaawansowany technicznie podzespół silnika, odporny na ekstremalne temperatury, obciążenia mechaniczne i wysokie ciśnienie. Regeneracja używanej turbosprężarki Mercedes-Benz odbywa się pod surową kontrolą, w kilku etapach. Podczas kontroli końcowej Regenerowanej Turbosprężarki Mercedes-Benz obowiązują te same surowe standardy, co w przypadku części nowych. Oferujemy Państwu najwyższą jakość oraz gwarancję producenta na bardzo korzystnych warunkach.

WebParts Mercedes-Benz.

Zamawiaj oryginalne części oraz akcesoria w Internecie.