Mercedes-Benz

Historia firmy.

Historia firmy.

Od początku naszej działalności do dziś.

Nasza firma jest najstarszym Autoryzowanym Salonem i Serwisem Mercedes-Benz na Górnym Śląsku. Posiadamy obecnie dwa oddziały: jeden w Rudzie Śląskiej, drugi w Świerklanach k. Rybnika. Wybudowaliśmy powyższe obiekty, aby móc Państwa jak najlepiej przyjąć i zapewnić najwyższe standardy obsługi Mercedes-Benz. W naszej nowej lokalizacji sprzedajemy i obsługujemy samochody osobowe i dostawcze, natomiast w Świerklanach k. Rybnika oferujemy samochody osobowe i dostawcze oraz zapewniamy usługi serwisowe dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz autobusów.

Gwarantujemy także naprawy powypadkowe na najwyższym poziomie, dzięki autoryzacji napraw blacharsko-lakierniczych Mercedes-Benz. Naprawiamy nie tylko pojazdy marki Mercedes-Benz, ale również samochody innych producentów. Nasze produkty, w znaczeniu zarówno nowych samochodów "z gwiazdą" jak i oryginalnych części zamiennych oraz kompleksowych usług serwisowych, nie mają sobie równych. Odwiedzając nas możecie Państwo przyjrzeć się bogatej ofercie modeli oraz skorzystać z jazd próbnych. W salonach prezentujemy w ciągłej ekspozycji szeroką gamę pojazdów, którą nieustannie wzbogacamy o najnowsze osiągnięcia Mercedes-Benz. Gwarantujemy doskonałe warunki zakupu przy minimum formalności w oparciu o kredyt i leasing Mercedes - Benz  Bank  - zarówno w domu klienta jak i  w siedzibie jego firmy. Ponadto posiadamy własną agencję ubezpieczeniową, oferującą pełny zakres ubezpieczeń.

Wszystkim naszym gościom zapewniamy obsługę w nowoczesnych salonach i serwisach zgodnie ze standardami Mercedes-Benz, a bogato wyposażone magazyny części zamiennych zapewnią Państwu natychmiastowy dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów oraz akcesoriów podkreślających indywidualny charakter każdego Mercedesa.